MERIKOSKI-LIIGA 2017-2018

Pelipaikkana on Nallisport.

Tuomarimaksu 15e/joukkue/peli maksetaan käteisellä ennen peliä.

                                 

1. 28.10 klo 12.00 HOPA - HÄTÄLÄ  4 - 6                                                                         
2. klo 12.45 NR BALLS - SB SILLISALAATTI 1 - 4                                                               
4. klo 13.30 HÄTÄLÄ - NR BALLS 3 - 4                                                                             
5. klo 14.15 HOPA - SB SILLISALAATTI 2 - 5                                      
3. 05.11 klo 10.00 TEAM NIGERIA - SBT AAMUINEN VAPINA 7 - 5                                              
6. klo 10.45 TESTLAB - SBT AAMUINEN VAPINA 9 - 5                                                                        
7. klo 11.30 HOPA - NR BALLS 4 - 4                                                                                                    
8. klo 12.15 HÄTÄLÄ - SB SILLISALAATTI 4 - 3                                                                                 
9. klo 13.00 TEAM NIGERIA - TESTLAB 4 - 3 

10. klo 13.45 HOPA - SB AAMUINEN VAPINA 5 - 8                                                                                 
17. 12.11 klo 10.00 TESTLAB - SB SILLISALAATTI 3 - 4                                       
18. klo 10.45 NR BALLS - TEAM NIGERIA 5 - 5                                           
19. klo 11.30 SB SILLISALAATTI - SBT AAMUINEN VAPINA 4 - 4                       
20. klo 12.15 NR BALLS - TESTLAB 6 - 3                                                        
21. klo 13.00 HÄTÄLÄ - SBT AAMUINEN VAPINA 6 - 2 

11.26.11 klo 14.00 SB SILLISALAATTI - TEAM NIGERIA                                         
12. klo 14.45 HÄTÄLÄ - TESTLAB

14. 10.12 klo 10.00 NR BALLS - SBT AAMUINEN VAPINA 

13. klo 10.45 HOPA - TEAM NIGERIA                                                            
15. klo 11.30 HOPA - TESTLAB

16. klo 12.15 HÄTÄLÄ - TEAM NIGERIA                                           

22. 07.01.2018 klo 14.00 HOPA - HÄTÄLÄ                                                        
25. klo 14.45 HÄTÄLÄ - NR BALLS                                                     
23. 14.01 klo 10.00 NR BALLS - SB SILLISALAATTI                                                             
24. 14.01 klo 10.45 TEAM NIGERIA - SBT AAMUINEN VAPINA

29. 28.01 klo 10.00 HÄTÄLÄ - SB SILLISALAATTI                                       
27. 28.01 klo 10.45 TESTLAB - SBT AAMUINEN VAPINA                         
28. 28.01 klo 11.30 HOPA - NR BALLS                                                      
30. 28.01 klo 12.15 TEAM NIGERIA - TESTLAB                                                      
26. 28.01 klo 13.00 HOPA - SB SILLISALAATTI 

32. 04.02 klo 10.00 SB SILLISALAATTI - TEAM NIGERIA

31. klo 10.45 HOPA - SBT AAMUINEN VAPINA

38. klo 11.30 SB SILLISALAATTI - TESTLAB

34. klo 12.15 HOPA - TEAM NIGERIA                       

37. klo 13.00 HÄTÄLÄ - TEAM NIGERIA

35. 10.02 klo 10.45 NR BALLS - TEAM NIGERIA

33. klo 11.30 HÄTÄLÄ - TESTLAB

42. klo 12.15 HÄTÄLÄ - SBT AAMUINEN VAPINA

39. 11.02 klo 10.45 NR BALLS - TEAM NIGERIA

36. klo 11.30 HOPA - TESTLAB

40. klo 12.15 SB SILLISALAATTI - SBT AAMUINEN VAPINA

41. klo 13.30 NR BALLS - TESTLAB

                                                                                       

                                    

SIJOITUSOTTELUT

43. SARJAN 5 - SARJAN 6                                                     

44. SARJAN 7 - SARJAN 5/6 voittaja

PRONSIOTTELU
45. SARJAN 3 - SARJAN 4

FINAALI       
46.  SARJAN 1 - SARJAN 2                                                    

                

Otteluohjelma 2016-2017

13.11.2016

1      10.00           SBT Aamunen Vapina    -  SC  Vimus 
2      10.45           Hopa                            -  SB Sillisalaatti
3      11.30           AC  Absinthe                 -  Teron Pojat
4      12.15           SC  Vimus                     -  Hopa
5      13.00           SBT Aamunen Vapina     -  AC Absinthe
6      13.45           SB Sillisalaatti               -  Teron Pojat
7      14.30           Team  Nigeria               -  Pelimannit 

11.12.2016                

8      10.00           Hopa                            -  AC Absinthe
9      10.45           Teron Pojat                   -  Pelimannit
10    11.30           SC Vimus                      -  SB Sillisalaatti
11    12.15           SBT Aamunen Vapina     -  AC Absinthe
12    13.00           Hopa                            -  Team Nigerian
13    13.45           SC Vimus                      -  Teron Pojat
14    14.30           Team  Nigerian              -  SB Sillisalaatti

18.12.2016                     

15    10.00           SBT Aamunen Vapina     -  SB Sillisalaatti
16    10.45           Team Nigeria                 -  SC  Vimus
17    11.30           SBT Aamunen Vapina     -  Teron Pojat
18    12.15           Pelimannit                     -  Hopa
19    13.00           SC Vimus                      -  SB Sillisalaatti
20    13.45           Team Nigerian               -  SBT Aamunen Vapina
21    14.30           Pelimannit                     -  SC Vimus                     

08.01.2017

22    9.00             Teron Pojat                   -  Team Nigeria
23    9.45             Pelimannit                    -  SC Vimus 
24    10.30           Hopa                            -  Teron Pojat
25    11.15           Pelimannit                    -  Aamunen Vapina

15.01.2017                     

26   10.00           AC Absinthe                  -  Team Nigerian
27   10.45           Pelimannit                    -  SB Sillisalaatti
28   11.30           Hopa                            -  Team Nigeria
29   12.15           Teron Pojat                   -  SBT Aamunen Vapina
30   13.00           AC Absinthe                  -  Pelimannit
31   13.45           Hopa                            -  SBT Aamunen Vapina 

05.02.2017

32   10.00           AC Absinthe                  -  SB Sillisalaatti
33   10.45           SC Vimus                      -  SBT Aamunen Vapina
34   11.30           Pelimannit                     -  Team Nigeria
35   12.15           Teron Pojat                   -  SB Sillisalaatti
36   13.00           SC  Vimus                     -  AC Absinthe
37   13.45           Team Nigeria                 -  SBT Aamunen Vapina
38   14.30           Teron Pojat                   -  SC  Vimus 

12.02.2017

39   10.00           Hopa                            -  SB Sillisalaatti
40   10.45           AC Absinthe                  -  Teron Pojat
41   11.30           Hopa                            -  SC Vimus
42   12.15           AC Absinthe                  -  SB Sillisalaatti
43   13.00           Pelimannit                     - SBT Aamunen Vapina
44   13.45           Team Nigeria                 -  SC Vimus
45   14.30           AC Absinthe                   -  Hopa 

26.02.2017

46  10.00           Pelimannit                      -  Hopa
47  10.45           SBT Aamunen Vapina      -  SB Sillisalaatti
48  11.30           Teron Pojat                    -  Pelimannit
49  12.15           AC Absinthe                   -  Team Nigeria
50  13.00           Teron Pojat                    -  Hopa 
51  13.45           AC Absinthe                   -  SC  Vimus
52  14.30           SB Sillisalaatti                -  Pelimannit  

05.03.2017

53  10.00           Teron Pojat                    -  Team Nigeria 
54  10.45           Hopa                             -  SBT Aamunen Vapina
55  11.30           AC Absinthe                   -  Pelimannit  
56  12.15           Team Nigeria                 -  SB Sillisalaatti

FINAALI                            

57   13.15           Sarjan  1                           -  Sarjan 2



PALKINNOT:

Neljälle parhaalle joukkueelle pokaalit
Finaalin paras pelaaja palkitaan salibandymailalla

Lisätiedot: Kalevi Lämsä p. 040-563 2604

merikoskisalibandy@hotmail.com